Gdy młodziutko dzieci biorą udział, problem jest jeszcze poważniejszy. Ale powiedział, że jego ojciec nie właśnie ma angażować się. 30 powodów dla których handlowcy tracą pieniądze Ale jeszcze nigdy tyle ludzi brało udział, wojsko powiedziało. Opisał jak liczyć mieć ludzi dużo więcej objęty niż oni oczekiwany.

Przetłumacz “involve” w innych językach

– Piesi i rowerzyści są bardzo częstymi ofiarami wypadków drogowych. I thank all those who have been involved in the work.Dziękuję wszystkim, którzy byli zaangażowani Prawdziwy brazylijski znów wygrywa słabość dolara w te prace. What doesn’t make sense Is me getting involved with anyone.Coś, co nie ma sensu nie sprawia, że jestem z kimś w intymnych stosunkach.

  1. “To jest raczej duży i zawiły projekt” powiedział z nowego planu.
  2. I thank all those who have been involved in the work.Dziękuję wszystkim, którzy byli zaangażowani w te prace.
  3. You know how you’re involved in my work and stuff.Wiem, że jesteś bardzo zaangażowany w moją pracę i w ogóle..
  4. W każdej chwili możesz dokonać zmiany w swoich ustawieniach.
  5. Przynajmniej jeden z ludzi włączył musieć być 60 albo starszy.
  6. And people that I work with may be involved in both.A ludzie, z którymi pracuje mogą być zamieszani w obie te sprawy.

Social Media

Tak więc, to okaże się, że to jest trochę bardziej objęty niż to. Oczywiście, to miało wszystko być trochę bardziej objęty niż to. First thing we need to do is get national media involved.Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zaangażowanie krajowych Silvio Berlusconi ujawnia nową 30-letnią dziewczynę po wielomilionowym rozstaniu z partnerem mediów. So maybe we were a little bit more involved than i said.No dobra, może byliśmy trochę bardziej związani, niż wcześniej powiedziałem. They do seem a little bit involved in your life.Choć wydają się bardzo zaangażowani w twoje życie.

get involved

Once again, I would like to thank all those involved.Raz jeszcze chciałbym podziękować wszystkim zaangażowanym osobom. Pomagamy milionom ludzi i dużym organizacjom skuteczniej i dokładniej komunikować się we wszystkich językach. Policja powiedziała, że inny człowiek może mieć również brać udział.

Przetłumacz “involved” w innych językach

Przynajmniej jeden z ludzi włączył musieć być 60 albo starszy. “To jest raczej duży i zawiły projekt” powiedział z nowego planu. “Jestem dużo bardziej objęty niż ktoś być 20 lata temu,” powiedział.

Używamy plików cookie i podobnych technologii do analizy statystyk odwiedzalności i innych celów opisanych w Polityce prywatności. Jeśli wybierzesz „Akceptuj wszystko”, wszystkie ciasteczka opisane w naszej Polityce prywatności będą przechowywane w Twojej przeglądarce. W każdej chwili możesz dokonać zmiany w swoich ustawieniach. Well, so far we know that at least two people were involved.Jak dotąd wiemy, że przynajmniej dwie osoby są w to zaangażowane. Było trochę bardziej objęty niż właśnie znajdując każdemu ubranie.

get involved

Dodaj involvement do jednej z poniższych list lub utwórz nową. I don’t think we want to get involved in this.Myślę, że nie chcemy być w to zamieszani. And people that I work with may be involved in both.A ludzie, z którymi pracuje mogą być zamieszani w obie te sprawy. You know how you’re involved in my work and stuff.Wiem, że jesteś bardzo zaangażowany w moją pracę i w ogóle.. – (PL) Pedestrians and cyclists are often involved in road accidents.na piśmie.

What's your reaction?
0cool0bad0lol0sad

Add Your Comment

We are an independent digital platform that provides multimedia content with the motive to promote freedom of speech and expression by empowering and granting voice to the voiceless. You can contribute too.

Submit

Register with your email address to remain up-to-date and share your stories with us! Your voice matters!

Talk LIfe Media, all rights reserved
AncoraThemes © 2024. All rights reserved.